Nie ma to jak pójść na imprezę, na której jest kilkadziesiąt osób i 2 bary i pić nalewkę babuni, olewając resztę towarzystwa 😜👸😋#raszyn #impreza #nalewkababuni
Nie ma to jak pójść na imprezę, na której jest kilkadziesiąt osób i 2 bary i pić nalewkę babuni, olewając resztę towarzystwa 😜👸😋#raszyn #impreza #nalewkababuni