Udałam się dzisiaj do #louisvuitton #vitkac i wyszłam z niczym. Średnia czy duża? Z jasnymi czy z ciemnymi ramiączkami? Pomożecie mi w wyborze? #dylematy #picstitch
Udałam się dzisiaj do #louisvuitton #vitkac i wyszłam z niczym. Średnia czy duża? Z jasnymi czy z ciemnymi ramiączkami? Pomożecie mi w wyborze? #dylematy #picstitch