Dostałam przesyłkę od Czytelnika z taką oto adnotacją (7kwietnia mam urodziny). Nie minęło 5 minut, a już koperta była otwarta. A co w środku? NIC! 😁Pozdrawiam serdecznie dowcipnisia😜😝😛
Dostałam przesyłkę od Czytelnika z taką oto adnotacją (7kwietnia mam urodziny). Nie minęło 5 minut, a już koperta była otwarta. A co w środku? NIC! 😁Pozdrawiam serdecznie dowcipnisia😜😝😛