
Kto z Was robił już zakupy na BioBazarze? Ja byłam tam dzisiaj pierwszy raz za sprawą znajomych. Nie udało mi się kupić m.in. nasion goja, yerba mate i oleju kokosowego - nie mogłam zapłacić kartą i wyszłam wkurzona 😜 #biobazar #zakupy #shopping #food #warszawa PS Więcej na 👻Snapchat Olfaktoria