Refleksja na dziś-im tańsza torebka, tym większe logo. Wielbicielkom marki proponuję napisać sobie nazwę na czole-będzie jeszcze lepiej widoczna 👌🏻😜 #kiczitandeta #armanijeans #vangraaf #złotetarasy #bag #red #fashionvictim


Refleksja na dziś-im tańsza torebka, tym większe logo. Wielbicielkom marki proponuję napisać sobie nazwę na czole-będzie jeszcze lepiej widoczna 👌🏻😜 #kiczitandeta #armanijeans #vangraaf #złotetarasy #bag #red #fashionvictim