Odpowiadając na Wasze pytania: to czapka marki #seeberger, kupiona w Van Graafie. Kosztowała 300 zł. Pozostałe rzeczy pokażę w filmie na YT ✌🏻️#czapka


Odpowiadając na Wasze pytania: to czapka marki #seeberger, kupiona w Van Graafie. Kosztowała 300 zł. Pozostałe rzeczy pokażę w filmie na YT ✌🏻️#czapka