
🎬 Ciekawa historia, fajna muzyka i sceny batalistyczne, ale osobiście sto razy bardziej wolę filmy typu Snajper, ze względu na realizm. Na wojnę idzię się bowiem po to, żeby zabijać. I jeden Pan z innym podejściem niczego w tym zakresie nie zmieni.💣 #olfaktoriaxkino #przełęczocalonych #hacksawridge #biograficzny #dramat #wojenny