
Oglądanie filmów to jedna z moich ulubionych form rozrywki. Zawsze starannie wybieram to, co oglądam i rzadko wracam do tego, co obejrzałam (choć oczywiście zdarzają się wyjątki, jak np. „Skazani na Shawshank” czy „9 1/2 tygodnia”). A jak to wygląda u Was? Lubicie oglądać filmy i do nich wracać? Czy moglibyście polecić mi coś, co Waszym zdaniem koniecznie trzeba zobaczyć? 🎞