
Wyniki przeprowadzonych w tym roku badań pod hasłem "Jak kochają Polacy?" pokazują, że większość osób ma za sobą tylko 1-2 związki (72%). W 3-5 relacjach było 14% badanych, a aż 13% nie było do tej pory w żadnym związku. Nie ukrywam, że bardzo mnie za zaintrygowało. Do tej pory wydawało mi się bowiem, że każdy człowiek ma za sobą co najmniej kilka związków (czego sama jestem świetnym przykładem). Nie miałam absolutnie żadnej świadomości, że tak wiele osób wiąże się w swoim życiu tylko 1-2 razy. Jak jest w Waszym przypadku? Do której grupy badanych należycie?🤔