
Z badań przeprowadzonych przez uczonych z University of Oxford wynika, że kobiety, które spotykają się ze swoimi dobrymi koleżankami 2x w tygodniu są bardziej zadowolone ze swojego życia, mniej chorują, a także mają silniejszą odporność. Niestety - tylko 40% kobiet spotyka się przynajmniej raz w tygodniu (lub ma taką możliwość). Jak to jest w Waszym przypadku - jak często widujecie się ze swoimi przyjaciółkami?